Üreticim Elektronik Ticaret A.Ş 1985 yılından bu güne kadar üretim sektöründe kazandığı tecrübeyi kurumsal bir yapıya dönüştürerek, müşteri memnuniyetini hedeflemiştir.

Ürün bazında tarım, sanayi ve hayvancılık sektörlerinde ihtiyaçlar doğrultusunda ürün çeşitliliğini artıran kalite anlayışına sahip bir firma olarak üretim ve ticaret yapmaktadır.

Üreticim Elektronik Ticaret A.Ş atölyecilik kriterlerinde kurulmuş olup imalat ve üretim odaklı çalışma anlayışı doğrultusunda ülkemiz ekonomisine ve istihdamına katkı sağlamaktadır.

Günümüz şartlarına uygun, gelecek şartlarına hazırlıklı bir büyümenin kalite anlayışı ile birlikte insanımıza verebilecek en büyük değer olduğunu kurumsal kimliği ile açıkça göstermektedir.

Gerçek bir kalite anlayışının, kalite kontrol sistemiyle ölçülmesi yeterli midir? Yoksa gerçek kaliteyi belirleyen şey üreticinin göstereceği özveri ve sanat mıdır?

Firma olarak bu soruya doğru yanıtı vermeye çalıştık ve inanıyoruz ki; sizler de sanatın ve sanatkarın değerini bilenlersiniz. Hedefimiz bir marka olmaktan öte gerçek bir memnuniyet ve bize duyulan güveni yaşatmaktır.

ve kısaca belirtmek istiyoruz ki;
'DAİMA KALİTEYİ ARAYANLAR İÇİN..